Nechte vaše obočí krásně vyniknout.

Málokdo si uvědomuje jak velkou roli hraje obočí v celkovém vzhledu tváře. Zkuste si představit člověka bez obočí, tak nějak to není ono.

Bohužel se však velká většina žen potýká s tím, že mají chloupků málo nebo jim dokonce úplně chybí. To může být způsobeno jak přílišným vytrháváním chloupků do tenkých tvarů, tak věkem, či dáno geneticky.

Dalším, neméně častým, jevem je špatný tvar obočí. Ten je dán od přírody a v tomto případě neplatí heslo, že příroda ví nejlépe... Mnohdy roste obočí moc daleko od sebe, či každé jinak. Také kulaté obočí, či spadlé konce mohou nepříznivě změnit náš vzhled - člověk vypadá neustále smutně či naštvaně.

Všechny tyto problémy však lze díky permanentnímu make-upu obočí snadno napravit. Díky PMU můžeme obočí opticky rozšířit, zahustit a v případě úplné ztráty chloupků (alopecie, chemoterapie, atd.) také vymodelovat celé. Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, dodat vašim rysům na přitažlivosti, upravit tvar i barvu obočí.

Trvanlivost PMU obočí je velmi individuální, je zde mnoho faktorů, které hrají roli, v průměru vydrží cca 1-3 roky.

Objednejte se nyní

Permanentní
make-up obočí

4500 Kč
  • Konzultace
  • Aplikace
  • korekce od 500 Kč
Objednat se Jak se připravit na PMU obočí?
  • Při proceduře je důležité, aby byla klientka v psychické pohodě, tedy odpočatá, najezená, napitá.
  • Je vhodné se den předem vyhnout konzumaci alkoholu, v den aplikace nekouřit, nepít kofein a vyhnout se lékům proti bolesti - vše ze zmíněných věcí způsobuje vyšší krvácivost a horší usazování pigmentu během procedury.
  • Na ošetření se klientka dostaví s odlíčeným obočím.
Jak tetování obočí probíhá? Jak o vytetované obočí pečovat? Jaké jsou kontraindikace permanentního make-upu obočí?

pracovní 1

Permanentní make-up obočí a jeho metody

V podstatě existují dvě základní metody, jak provést PMU obočí - pudrová metoda a vláskování. Každá vypadá ve výsledku trochu jinak, avšak oběma lze dosáhnout přirozeně vypadajícího a upraveného obočí.


Vložte svůj text...

Microblading obočí - vláskování obočí

5000 Kč

cena je včetně aftercare péče a následné korekce po 6 týdnech

Powder Brows - pudrové obočí

5000 Kč

cena je včetně aftercare péče a následné korekce po 6 týdnech

Microblading + shading tzv. combobrows

6000 Kč

cena je včetně aftercare péče a následné korekce po 6 týdnech

Meziřasová linka se stínováním

4000 Kč

cena je včetně aftercare péče a následné korekce po 6 týdnech

Stínovaná oční linka

5000 Kč

cena je včetně aftercare péče a následné korekce po 6 týdnech

Obnovení barvy dříve než po dvou letech

Refresh obočí nebo rtů do jednoho roku od původní aplikace

2000 Kč

Refresh obočí nebo rtů do dvou let od původní aplikace

3000 Kč

U hraničních případů budeme cenu komunikovat individuálně. Termíny klasických korekcí dávám již na proceduře.

Microblading nebo také vláskování obočí
Microblading nebo také vláskování obočí

Microblading nebo také vláskování obočí

Microblading/vláskování vytváří obočí pomocí tenkých linek, které napodobují skutečné chloupky.Tato technika tetování se provádí speciálním přístrojem a je velmi populární, nevyžaduje žádnou zvláštní péči a obočí vypadá krásně, přirozeně a pravidelně. Tato technika také pomáha zamaskovat jizvy a jiné nedokonalosti pokožky.

Pudrové obočí

Tuto variantu vybírají klientky, které si obočí pravidelně upravují tužkou a stíny na obočí a nevytváří jasné kontury. Barva se aplikuje do přirozeného obočí díky čemuž vypadá objemnější a výraznější. Pudrové obočí je tvořeno velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky.


Microblading obočí s pudrovým stínováním

Kombinované 3D tetovaní, které je tvořeno dvěma technikami. Základ obočí je tvořen stínováním se světlejšími odstíny pigmentů a tmavšími odstíny pigmentů se tvoří chloupky technikou microblading/vláskování. Tato technika využívá 8-10 odstínů pigment a ve výsledku je obočí velmi přirozené, ale přitom zesílené a husté.

Permanentní make up rty

Rty jsou významnou součástí obličeje, na kterou si mnoho žen opravdu potrpí. Pozornost okolí je ke rtům přitahována kdykoli mluvíme, takže jejich dokonalý tvar a barva podtrhne osobnost i projev.

Permanentní make-up rtů dokáže vyrovnat asymetrii rtů, zvýraznit rty nevýrazné či zakrýt nedostatky způsobené úrazem nebo rozštěpem rtu. Proceduře vždy předchází konzultace a náčrt vašich budoucích rtů. Na základě vstupní konzultace vyberete s certifikovaným odborníkem s ohledem na vaši barvu pleti, barvu vlasů a očí odstín pigmentu tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější. Doporučujeme také přinést si s sebou oblíbenou rtěnku nebo tužku na rty, podle které můžeme barvu pigmentu nebo jejich kombinaci vybrat.

Představte si to - make-up rtů vždy perfektně provedený, přirozený a bez práce. Takový přidává na sebevědomí 24 hodin denně!

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.