O NÁS

Jmenuji se Petr Koryťák

17 let jsem provozoval s manželkou Lenkou wellnes pension na Přimdě. Moje krédo je spokojený a nadšený klient. Stálou klientelu  jsme měli z celé republiky např. Jihlava, Znojmo, Přerov, Ostrava, Liberec a pod. Někteří za mnou jezdí i do Stříbra což mě velice těší.

Naší prioritou ve světě krásy je poskytovat profesionální a nadstandardní služby za dostupné ceny tak, aby si je mohla dovolit každá žena či muž a aby se díky nim cítili šťastnější v současném uspěchaném  světě  plném  starostí. Používáme  nejnovější  technologie v ošetření pleti a dekoltu. Absolvuji pravidelně školení a kurzy, abych se ve svém oboru neustále vzdělával a nabídl jen to nejlepší. Ošetření pleti a dekoltu provádím s dermokosmetikou Syncare, které má výrobky v BIO kvalitě. Kosmetika, které se věnuji 15 let mě neuvěřitelně baví a naplňuje, protože výsledek je vidět okamžitě po prvním  ošetření. Rozhodl  jsem  se, že svojí  profesi  kosmetičky rozšířím o PERMANENTNÍ MAKEUP. Krásné vytetované obočí, nebo oční linky vám ušetří hodně času při ranním rituálu u zrcadla.

V masážích využíváme  nejen  techniky  starých  čínských  léčitelů, jako  je   nahřátý  masážní  olej, horké  lávové  kameny, bambusová  tlaková masáž a podtlaková masáž baňkami. Svaly které jsou naakumulované až na 55°C se neuvěřitelně rychle uvolní. Dále používáme i techniky 21 století, kde se jedná o techniku, kde u masáže používáme i sluchátka. Masáž je cílená na požitek pro všechny vaše smysly ..... UVOLNĚNÍ ČAKER - snížení  hladiny  stresového  hormonu  kortizolu. Tuto  techniku  používám  jediný  v  ČR. Z   našich   masáží odcházíte naprosto odpočinutí, uvolnění a nabití pozitivní energií, která vám pomáhá překonat stresové podněty v této složité době.

V BARBER OŠETŘENÍ  - se věnujeme mužům, kteří si chtějí vychutnat kompletní ošetření. Provádíme klasický střih vlasů, úpravu vousů včetně  holení + masáž  obličeje a vlasů  včetně  kosmetického  ošetření  celého  obličeje. Používáme  kvalitní  značky  produktů ve světě BARBES SHOPŮ.

PEDIKÚRU - provádíme Diamantovou dermabrazí . Jedná se o velice bezpečné broušení kůže - chodidla, paty, mozoly, kuří oka, ztvrdlá kůže i na rukou ap. Metoda je NASUCHO se 100% efektem. Tuto metodu mohu ze své vlastní zkušenosti doporučit i DIABETIKŮM.

DEPILACE voskem s obsahem KAUČUKU - Unikátní složení SOLO FILMWAXU bylo navrženo pro profi depilaci v salonu. Vosk se vyznačuje vysokou plasticitou a velmi dobře se roztírá. Aplikace je velmi příjemná a nebolestivá (jak při natírání vosku na kůži tak při odstranění vosku s kůže včetně chloupků s kořínky). Díky své elasticitě, dosažené s obsahem kaučuku, je vosk ideální na depilaci obličeje, horního rtu, obočí, zad, hrudníku, břicha, rukou, nohou a pod. Odstranění chloupků je velmi rychlé a účinné.

Tato úžasná metoda při odstraňování nežádoucího ochlupení je NOVINKA v našem salonu.