Jdi na obsah Jdi na menu

KOMENTÁŘE

Děkujeme za všechny vložené komentáře.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Hollý - Relax Přimda

7. 11. 2012 18:29

Byli jsme u Vás velmi spokojeni.Masáž byla perfektní ,dodalo nám to odpočinek a relax .Ubytování je útulné.S jídlem jsme byli spokojeni . Vřele doporučujeme a děkujeme .

Bubáci - Ach ta realita !!

5. 11. 2012 23:20

Tak jsme zpět v realitě a už jenom vzpomínáme na krásný víkend u Vás a hlavně šikovné ručičky pana maséra - škoda že to tak rychle uteklo. Prostě úžasné a brzy si to zase zopakujeme. DĚKUJEME Mirka a Honza

Monika + Milan - poděkování a pozdrav z Barrandova

30. 10. 2012 16:36

Děkujeme za wellness víken u vás v pensionu. Super masáže a hlavně čokoládový peeling je naprostá BOMBA. Poděkování šikovnému panu masérovi. Těšíme se na další návštěvu. Moc děkujeme!!!!

Děčíňáci - Určitě zase pojedeme

24. 10. 2012 20:18

Musíme Vám znovu a znovu poděkovat za úžasný víkend, který jsme si všichni moc užili. Masáže a vířivka byly prostě skvělé. Manželé Koryťákovi se o nás výtečně starali. Jeli jsme tři dvojice a přesto se dalo vše naplánovat tak, abysme společně zvládli i výlet po okolí. Ubytování čisté a opravdu příjemné. Pan Koryťák je k nenahrazení, brali bychom ho i u nás :-)

Maruška Jindrová - Poděkování

22. 10. 2012 20:25

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za wellness víkend, který jsem si zakoupila ve vašem pensionu. Super čisté voňavé prostředí ( jsme s manželem oba nekuřáci ), neuvěřitelný přístup maséra a úžasná masáž včetně koupele ve vířivce. Ještě jednou děkuji moc za pozornost, kterou nám manželé Koryťákovi věnovali. Rádi se k vám vrátíme nabít baterky.
Maruška z Liberce.

Martina Hladíková - Pochvala a dík

22. 10. 2012 19:50

Přeji hezký večer a taky přispěju svou troškou do mlýna. Pobyt jsme si užili koncem srpna a už dávno poděkovali, ale když jsou přidané recenze tak taky přispějeme. Nejen skvělý masérský výkon, ale celková péče manželů Koryťákových je za 1, můžu jenom doporučit. Pobyt jsem vybrala trochu z vypočítavosti, jela jsem okouknout masérské techniky, mám něco podobného v plánu. Když jsem navíc zjistila, že pan Petr (masér) provádí i rekvalifikační kurzy, tak vím že lepšího učitele nenajdu. Na kurz jsem se už objednala a moc se těším na nové zážitky.
Přeji hodně spokojených zákazníků a v lednu jsem u Vás,
Martina a Honza

Lucie Nováková - Poděkování

22. 10. 2012 16:32

Dobrý den, objevila jsem Váš nový odkaz, tak musím hned reagovat. Jak jsem Vám již psala v e-mailu, chtěla bych znovu poděkovat za luxusní "hýčkací" víkend ve vašem pensionku. Nevyhledáváme velké hotely, kde je to o jídle, u vás jsme si naopak užili luxusu ohledně masáží. Hlavně je potřeba vyzdvihnout profesionální přístup a šikovné ruce pana maséra. Ještě jednou velké díky, určitě jsme u Vás nebyli naposled a vřele doporučíme našim známým.
Zdraví Lucka a Petr