Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOMENTÁŘE

Děkujeme za všechny vložené komentáře.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Ůžasnéééééé

(Mirka a Petr, 10. 4. 2013 21:28)

Ještě jednou děkujeme za úžasnou a nevšední masáž. Pan masér umí. Jídlo vynikající......Všem doporučujeme.

Krásný odpočinek

(Jitka a Pavel, 8. 4. 2013 9:44)

Prostředí kousek za městečkem Přimda, vedle obory s daňky. Je tam klid, čisto, jídlo dobré. Ale pobyt není o jídle a ani o ubytování. Masáže a relax na velké profesionální úrovni, majitelé jsou oba velmi příjemní lidé, vše proběhlo bez problémů a na masáže nikdy nezapomeneme:-)...děkujeme a někdy zase na viděnou

Super relax

(Lenka a Mirek z Moravy, 3. 4. 2013 10:32)

Kdo si chce odpočinout od všech starostí a na chvíli vypnout,
nechť navštíví penzion Smaragd na Přimdě.Super masáže,jídlo a ten klídek,moc děkujeme a jistě se vrátíme.
Moraváci

Poděkování za úžasný relax

(Alena z Jihlavy, 23. 3. 2013 19:43)

Děkujeme panu masérovi Petrovi za skvělé masáže a profesionální přístup. Úžasně jsme si to užili a skvěle si odpočinuli. Nádherné klidné prostředí pro dokonalý relax. Ještě jednou díky a zase někdy nashledanou, Alena a Míra

Jiřinka a Monika z Náchoda a České Skalice

(odpočinek na SMARAGDU, 17. 3. 2013 11:06)

Moc děkujeme manželům Koryťákovým za krásný odpočinek a zastavení času. Super masáže, jídlo a ten klid..... Všem jen můžeme doporučit. Ještě jednou velké díky. Určitě se zase ukážeme J+M.

Wellnes u Koryťáků

(Slavíkovi, Liberec, 8. 3. 2013 13:51)

Kdo chce zažít profesionální masáže s perfektním přístupem pana
maséra Koryťáka a výbornou kuchyní paní Koryťákové, klid
a pohodu, nechť si zvolí tento pension a určitě se pak sem bude
vracet.Pro nás to byl nezapomenutelný zážitek.Děkujeme.

Pohoda s Koryťákovými

(Brutál, 26. 2. 2013 20:33)

22.2.2013 začal víkend snů.Bylo to bezva a my všichni a,že nás bylo, se skláníme před Vaší profesionalitou. Bylo to neskutečné,a ještě jednou velký dík.Doporučujeme všem,aby si užili jako my.Těšíme se,že se opět uvidíme a zase si opravdu zarelaxujeme.Naše heslo "BRUTÁL". Mějte se krásně a nezapadejte nám tam.

víkendová pohoda

(Zlatka s rodinou, 18. 2. 2013 12:39)

i my měli příjemný relax. celej den nabitej masážema, prochajdama po okolí, dobrým jídlem, večer vínko a musim říct, že bych si to příště dala i na celej týden. dítko se zabavilo s místníma holčičkama a mě i manželovi ty masáže, hýčkání velmi prospělo. z pobytu si vezeme suvenýr v podobě triček pro nás oba co jsme si nechali vyrobit přímo tam a par kosmetických vylepšovátek doporučených masérem.

Díky...

(Terka a David - Brno, 11. 2. 2013 15:47)

Chtěli by jsme poděkovat za neuvěřitelně příjemný pobyt. Klidné prostředí, masáže, stravu a profesionální přístup. Ideální pro všechny, co si chtějí odpočinout a aspoň na chvíli vypnout před reálním a stresovým denním režimem. Ještě jednou děkujeme moc a posíláme spoustu pozdravů z Brna.

poděkování za odpočinek

(Marek ze Žamberka, 8. 2. 2013 11:15)

Moc děkujeme za příjemný víkend s relaxací. Super masáže, vzduch i ticho. Kousek na nákupy do Německa.
Děkujeme Marek a Vendula

děkujeme za příjemný pobyt

(Jiřinka z Teplic, 7. 2. 2013 23:36)

Moc děkujeme za servis a za masáže ve vašem pensionu. Čokoládová masáž s peelingem je superr procedura. Chválíme profesionální přístup pana maséra. Čisté nekuřácké prostředí. Kladně hodnotíme klid a pohodu žádný stres. Také je super katalog, který jsme dostali s rozpisem hodně nám napověděl co s volným časem. Ani nám nevadila obleva. Hodně jsme si to užili. Procedury si v létě zopakujeme. Moc vás zdravíme.
Jiřinka a Věrka.

Poděkování

(Standa Škarek Brno, 30. 1. 2013 13:31)

Děkujeme za nevšední masáže, které jsme absolvovali a neobyčejný přístup pana maséra Petra. Ještě se nám nikdy nestalo, že by masáž trvala déle než co jsme si zaplatili. Fakt super. Moc příjemná relaxace, klidné a čisté prostředí bez kuřáků. Můžeme jen doporučit. I když jsme k vám jeli přes půl republiky rádi se k vám vrátíme. STANDA a JANA

Slova nestačí

(Spokojení Pecháčkovi, 26. 1. 2013 21:54)

Děkujeme za zážitek,který se nedá popsat,ale musí se prožít!Ruce pana Koryťáka vedené srdíčkem jsou nezapomenutelným zážitkem!!Pokud někdo hledá kvalitní masáž spojenou s totálním uvolněním,tak doporučuji.Díky i paní Koryťákové,která nám naplnila bříška.Cítili jsme se u Vás jako doma.!

Pozdrav od Pardubic

(manželé Malíkovi, 11. 1. 2013 13:39)

Tak jsme si chtěli někdy během února zopakovat úžasný víkend u manželů Koryťákových a koukáme, všechny víkendy obsazené !! Co se to děje ? No ani se nedivíme po tom zážitku, budeme to muset nechat na léto, tak alespoň touto cestou zdravíme a už se moc těšíme.

Děkujeme !!

(Radka a Tomáš, Most, 5. 1. 2013 16:04)

Ještě jednou děkujeme za super relax mezi svátky, bylo to příjemné zpestření a skvělý vstup do nového roku. Budeme to muset absolvovat častěji, pan masér výborný, naprosto profesionální přístup, pensionek úžasný. Užívali jsme si klidu a ticha u lesa.

Poděkování

( Novákovi Branov, 16. 12. 2012 17:19)

Dnes jsme od Vás odjeli a klidně by jsme se zase hned vrátili.Krásný relax,super masáž!Velké díky, panu Koryťákovi za jeho slušné vystupování a masáž.Všem vřele doporučujeme a brzy naviděnou.

Poděkováni za relax a chvíle zastavení času.

(Michal s rodinou, 9. 12. 2012 14:48)

Neuplynulo ani pár hodin od chvíle kdy jsme od Vás odjeli a posíláme Vám poděkování za krásně prožitý víkend. Exceletní a profesionální masáže s provoněnou vířivkou, které trvaly několik hodin tak to nám nabilo baterky pro další fofr ve všedním životě.Chceme jenom pozvednout čiše plné lidskosti, hřejivé pohody, přivětivostí a připít manželům Koryťákovým s přáním hodně šťastných chvil se spokojenými zákazníky. Michal s manželkou,dcerou a vnukem.

Poděkování

(Marcela, Ústí nad Labem, 30. 11. 2012 13:10)

Ještě jednou děkujeme za odpočinkový víkend ve vašem pensionu, úplně jsme vypnuli a pěkně nás to nakoplo do další práce. Přejeme hodně spokojených klientů i v příštím roce.

Úžasný zážitek !!

(Marika a Katka z Prahy, 21. 11. 2012 15:54)

Taky jsme s kamarádkou vyzkoušely a můžeme všem jen doporučit. Na masáže chodím docela pravidelně, ale tohle jsem ještě nezažila, pan masér skvělý i jako člověk a masérské techniky úžasné. Je to 100% relax a odpočinek.
Děkujeme!!

DĚKUJEME !!

(Alena z Mostu, 15. 11. 2012 16:32)

za krásný pobyt, šikovné ruce pana maséra a celkově za skvělý relax - odpočinek na jedničku, lepší než někde u moře.